Духівники

    Отець Любомир Урбанський - настоятель храму Святої Трійці (УПЦ-КП). Митрофорний протоієрей о.Любомир Урбанський народився 4 квітня 1966р. у м. Бучач Тернопільської області. У 1984 році закінчив Бучацьку середню школу №2. 1991 року закінчив Санкт-Петербурзьку Православну Духовну Академію і отримав ступінь магістра богослів’я. 29 грудня 1991року Митрополитом Львівським Іоаном Боднарчуком висвячений на священика УАПЦеркви. 1 вересня 1992 року Архиєпископом Василієм призначений настоятелем Церкви св. о. Миколая. 1995р за сумлінне пастирське служіння і вірність УПЦ-Київського Патріархату нагородженний хрестом з прикрасами, в жовтні 1995 року архієпископом Яковом призначений адміністратором будівництва нового православного храму на честь Святої Трійці у місті Копичинці. 2000 року до 2000-Різдва Христового нагороджений митрою. Викладав Пастирське богослів’я у Тернопільській Духовній Семінарії. В даний час виконує обов’язки адміністратора Собору Святої Трійці в м. Копичинці і прес-аташе Тернопільської єпархії.     Отець Руслан Корнят, доктор богословських наук, настоятель храму Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (УГКЦ). Народився 26 квітня 1977 року в с. Емелівка, Гусятинського району, Тернопільської області.
У 1994 році закінчив Копичинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Тернопільську Духовну Семінарію ім. Патріарха Йосифа Сліпого (2003 р.), Люблінський Католицький Університет (KUL) у 2010 р. 
В 2003 р. отримав ступінь магістра богослов’я (з педагогічною підготовкою) в (KUL). Магістерська робота під назвою «Рай в науці Святого Письма і в доктрині Свідків Єгови». 
17 жовтня 2004 р. єпископом Михаїлом Сабригою рукоположений на священика.
У 2010 р. захистив докторську дисертацію у KUL. Тема праці – «Оцінка сучасної концепції прав людини з перспективи Української Греко-Католицької Церкви. Дослідження з догматичної антропології». 
Голова Українського Богословського Наукового Товариства та голова Комісії у справах єдності християн Бучацької єпархії. 
З 2010 член Братства Тверезості міста Копичинці.     о. Юрій Василенко – настоятель Римсько – католицької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Копичинцях. 
Народився 23 жовтня 1978 року у м. Стрий на Львівщині. В 1985-1995 начався у стрийській середній школі № 10. Після закінчення вступив до Митрополичої Вищої Духовної семінарії. Навчання проходило поетапно на території Польщі в зв’язку з відсутністю ще на той час семінарії у Львові. Філософія на Католицькому Університеті в Любліні (KUL). Богослов’я на Папському Теологічному Факультеті у Вроцлаві. В 2000 році закінчив навчання отримавши ступінь магістра богослов’я. Магістерська робота з Біблійної Теології під назвою “Христос як пророк в світлі фрагменту про воскресіння юнака з Наїн (Лк 7,11-17)”. До священницьких свячень проходив душпастирську практику в парафіях у Заболотові і Теребовлі. Таїнство священства отримав від Митрополита Львівського Кардинала Мар’яна Яворського 25 травня 2002 у Львові. Після свячень до серпня 2004 року працював вікарієм парафії у Бродах. З вересня 2004 року на початку вікарієм у Копичинцях а від 30 травня 2005 року настоятелем парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Копичинцях. Від 2009 року є віце-деканом Чортківського Деканату і на даний час вже другий раз належить до Священницької Ради при Львівському Митрополиті.


     о.Середа Ігор Володимирович, народився в селі Пробіжна, Чортківського району, 7 жовтня 1978 року. У 1996 році закінчив ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Пробіжна. 2002 - отримав ієрейське свячення з рук владики Іринея Білика. 2002 року закінчив Івано-Франківську теологічно-катехичну академію. 2002-2007 рр. – служив у Кафедральному соборі, м.Чорткова і с. Біла. З 2007 – парох у церкві Святого Отця Миколая, м.Копичинці.
Постійний організатор - літніх християнських таборів для молоді "ОАЗА", с. Нирків,  молодіжних спільнот: 1)Марійська дружина; 2)УМХ (українська молодь Христові), зимовіих поїздок для молоді в Карпати, у м. Рим (Італія), м. Тезе (Франція), м. Брюсель (Бельгія). 
2007 р. – призначення головою молодіжної комісії Бучацької єпархії УГКЦ
Постійний дописувач газети «Христова Скеля»
На даний момент навчається в Прикарматському національному університеті імені - Василя Стефаника. Факультет релігієзнавства і теології. 


    Отець Ярослав Васильович Безкоровайний, народився 14 серпня 1985 р.Б. в м.Тернополі. Закінчив Івано-Франківську Духовну семінарію ім.Свмуч.Йосафата. Ієрейські свячення прийняв з рук Владики Василя Семенюка 15 листопада 2009 р.Б. Настоятель церквиці каплички святого Пантелеймона м. Копичинці.

Немає коментарів:

Дописати коментар