понеділок, 14 жовтня 2013 р.

Вітаємо з днем створення УПА та святом Покрови


 Вітаємо вас, браття, з 71- річницею створення легендарної Української Повстанської Армії.
   Сьогодні ми вшановуємо українське лицарство, яке впродовж усієї історії нашого народу боронило свою землю від хижих загарбників. В цей день ми згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхнього військового чину – вояками Української Повстанської Армії.
   Героїчна історія УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу. Цвіт української нації, її вірні сини і доньки у найдраматичніший момент нашої історії постали на смертельний поєдинок з лютим і нещадним ворогом. Незламних лицарів України не зламали ні довгі роки героїчної боротьби, ні сталінські концтабори, ні потоки комуністичної брехні і замовчувань їхнього великого Подвигу в ім'я України. З гаслом " Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за неї " вони впевнено йшли у бій, віддавали своє життя в ім'я Батьківщини.
   В українському суспільстві все більшої сили набирає усвідомлення героїчного чину вояків УПА. Головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича нагороджено званням «Герой України», а національно-визвольний рух визвано головним фактором у здобутті та становленні незалежної української держави.
    Однак, головним завданням сьогодення є наповнення нашої держави національним змістом, об'єднання дезорієнтованої нації та здобуття справжнього суверенітету, передусім духовного, від окупантів різних мастей.
   Шановні друзі! Ми переконані, що дороговказ безсмертної УПА: «Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства і величі Української Держави!» стане головним гаслом української нації, що виведе нас на боротьбу із безнадією та розпачем мільйонів українців, які мріють мати в своїй хаті свою правду і волю. І нехай у цій святій справі заступиться за нас Пресвята Богородиця і нехай допоможе нам непереможний дух Героїв УПА!


Слава Україні!
Героям Слава!

Немає коментарів:

Дописати коментар