субота, 20 липня 2013 р.

Табір в Гошеві. Подаруй частинку себе...


    Діти з різних куточків Стрийської єпархії приїхали в особливе місце (в с. Гошів) для того, щоб не лише відпочити після навчального року, а й духовно зрости у чесноті тверезості. Дружня атмосфера, яка панувала у таборі, сприяла відкритості, дитячій небайдужості і щирості.  
    Якщо ми хочемо, щоб наше послання Любові було почутим, ми повинні його відправити… Через розкриття християнських цінностей – любов, доброта, чесність та повага – діти всім серцем мали змогу наблизитись до Бога.
         Дитина повинна знати, що вона – Диво, що ніколи іншої такої дитини не було і не буде. На заняттях дітки намагалися самовизначитися, навчилися не боятися говорити про свої почуття, емоції і переживання. Вчилися мріяти, ставити перед собою цілі, визначати і долати перешкоди до їх здійснення. Вони зрозуміли, що таке прагнення до добра й свободи. Вони зрозуміли, що таке добро і чому потрібно його прагнути; як не зупинятися у своєму розвитку і сміливо прямувати у нову подорож до майбутнього.
    Завдяки тренінгам, заняттям, іграм та духовним зустрічам учасники табору розкривали в собі свої найкращі якості і здібності, показували, як сильно вони люблять і потребують уваги, про що думають, як бачать світ, чого хочуть, до чого прагнуть. Активну участь в роботі табору взяли члени Братства Тверезості з міста Копичинці, які намагалися також достукатися до дитячих сердець. Дітям було важливо знати і відчувати, що ми їх любимо і розуміємо. І це для нас не ноша, не обов’язки, не тягар, а радість.
    Намагаючись дбати про щастя інших, ми знаходимо своє власне. Ми живемо лише один раз. Отже, все добро, яке ми можемо вчинити або чуйність, з якою можемо ставитися до будь-якої людини, виявляймо сьогодні! Не відкладаймо на завтра, не занедбуймо, бо живемо лише один раз!

       Джерело http://www.sober-way-of-life.org.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар