середа, 15 травня 2013 р.

Подаруй дитині радість

 
    12 травня 2013 р. Б. на провідну Неділю в церкві о. Миколая м. Копичинці відбулись «Великодні забави» - організовані учнями навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" під керівництвом Наталі Васюти, які мали на меті відновити та зберегти для майбутніх поколінь наші національні традиції. 
    В рамках проекту, на запрошення Братства Тверезості, даний захід відвідали дітки з дитячого будинку «Пресвята родина», де вони мали змогу поводити гаївки, поспівати пісень, відчути радість Христового Воскресіння. Також вихованці відвідати нашу місцеву пам’ятку XVII ст. Хрестовоздвиженську церкву (на Кутці), де о. Руслан Корнят провів змістовну та цікаву екскурсію. 
     Висловлюємо щиру подяку парафіянам церков та настоятелям, що долучилися до заходу,  координатору проекту «Крапелька щастя» -  Павлові, а також Олексі Іванкову за гарні фото.
    Вміймо ділитись радістю з іншими і дарувати приємні хвилини оточуючим ,адже з добрих вчинків складається наше життя. Можливість ділитись частинкою серця з кожним потребуючим велике завдання кожного з нас, яке ми у щоденний роботі повинні по можливості виконувати. 
     Дякуємо за розуміння та підтримку.

Немає коментарів:

Дописати коментар