середа, 13 лютого 2013 р.

Пив, п'ю і буду пити

   Написання цієї статті мене спонукала бійка, чи то скоріше „розборки”, які я мав можливість спостерігати у суботу на всіма нами улюбленій дискотеці „Техностиль”. Хлопчина, років так 13-14, бо по янгольському обличчі та зрості йому більше не даси (не буду прирівнювати ситуацію до фільму „Пустун”, бо тоді його поведінку можна ще було б пояснити), розбив на сходах перед дискотекою пляшку з-під пива...
    Зробив він це спеціально чи ненароком, то до правди не знаю, але те що він на ногах ледве тримався, то факт. На цьому все було б закінчилось, якби не різке обурення зі сторони іншого хлопця, далеко вже не шкільного віку, але також п’яного, який з кулаками кинувся на малого. До мордобиття правда не дійшло, але секунди-дві оговтавшись, пацан почав сильно обурюватись, мовляв, що той х… в нього хоче, хлопці, ідем його, культурно кажучи, на місце поставим. Ось така справедлива в нас тепер молодь. 
    Цікаво, чи поводився б наш головний герой так, якби був тверезий, думаю що ні. А що вдієш, коли діти можуть купити пиво, сигарети та горілку на кожному кроці. А наші славнозвісні підприємці, тим часом клопотаються над збором коштів на в’їздні знаки в місто. Та краще б строго-настрого заборонили видавати у своїх магазинах алкоголь та тютюнові вироби особам, яким ще не виповнився 21 рік. А то робиш зауваження продавцю, мовляв чому ви продали школяру пиво, і чую слушну відповідь: - А яка різниця? Не купить в мене, то купить в сусідньому магазині. Кажете яка різниця? А може в сусідньому кіоску ваш син купляє розведений технічний спирт, і завтра ви його таким вже не побачите?! 
     Добре, що хоч в Копичинцях крім барів є ще ЦКіД, де хоч рідко, але проходять концерти та спектаклі. Є танцювальні гуртки, футбольні секції, музична школа, кінотеатр, міський портал в мережі Internet. А що казати Хоросткову, Гримайлову, чи звичайним сірим селам? Лишається тільки заливати нудьгу спиртним. Це ж тепер модно. Включіть телевізор. О бокс! Кличко з кимось міряється силами, спонсор показу хто? – Nemiroff – абсолютний чемпіон, визнаний 45 країнами світу. Цок канал – КВК, молодці хлопці, ото придумали, генеральний партнер – Березова на бруньках, і т.д. То може проблема не в молоді, і не в продавцях, а в самій державі, яка дозволяє так відкрито пропогандитувати алкоголь, спиваючи при цьому таку прекрасну квітучу націю. А може проблема в нас самих?
14 листопада 2006 року.   Опир Андрій

P.S. - ситуація до сьогоднішнього часу абсолютно не змінилася, тому стаття не втрачає своєї актуальності.

Немає коментарів:

Дописати коментар