понеділок, 11 лютого 2013 р.

Запитуємо священника

   Доброго дня! Я з чоловіком живу 3 роки і, щоб він пив так, як інші в окрузі кожного дня, то ні, але ... Може не пити місяць, більше, менше, а потім як п’є то тиждень непробудним сном... Мені дуже шкода його, бо як він тверезий, то дуже добрий сім’яний, батько, чоловік... і життя у нас дуже гарне, як тверезий. Але тільки вип’є – ВСЕ! Життя стає нестерпним, завжди проблеми, сварки. Я ПРОСТО НЕ МАЮ УЖЕ СИЛ!!! А у нього одні слова: «Все буде добре»... Скажіть, як мені це зло вигнати з нашої сім’ї? Які молитви треба молитися?
N.
     Слава Ісусу Христу!
     Вельмишановна N., дякуємо за Вашого листа. З Вашого короткого опису ситуації є очевидним, що Ваша тривога за поведінку чоловіка небезпідставна. Алкоголізм як хвороба розвивається у кожної залежної особи по-різному. Одне є певним: якщо Ваш чоловік і надалі втікатиме від правди про себе, то залежність надалі прогресуватиме. Часові відрізки між запоями будуть скорочуватися, а обіцянка «все буде добре» звучатиме і надалі. 
       Ваша зацікавленість молитвою у цій складній ситуації є, на мою думку, шляхом, який Вам слід пройти, щоб вирішити проблему. Саме Господь може здійснити бажану переміну у серці людини: допомогти побачити пристрасть і її руйнівну силу та захотіти попросити Бога про допомогу. Тож раджу Вам вдатися до молитви і просити заступництва Пресвятої Богородиці перед іконою «Невичерпна Чаша».
         Можете молитися молебень чи акафіст на власний розсуд. Раджу також скласти присягу на тверезе життя у Золоту книгу тверезості. Ваша жертва, пов’язана з утриманням від споживання, дарування, віддячування, вгощання алкоголем є свідченням Вашої любові до чоловіка і, водночас, свідченням Вашої довіри Богу. 
      Хочу звернути особливу увагу на Ваші слова: «Я просто уже не маю сил!» Зважайте на те, щоб у прагненні порятувати чоловіка, Ви не загубили себе: свою гідність Божої дитини, покликання до духовного, інтелектуального та особистісного розвитку. Думаю, що можемо допомогти Вам віднайти духовний мир та емоційну рівновагу на наших реколекціях. Детальніше про це зможете дізнатися за телефоном: 098-55-29-513.
Божого благословення! Пам’ятатиму Вас і Вашого чоловіка у молитві.

З повагою,
о. Андрій Логін

1 коментар:

  1. «Все буде добре»... Ваш чоловік може Вас і не обманювати і він дійсно в глибині його доброго серця так і бажає, але може просто він посилає Вам і Вашій сім"ї, що всім разом, з Божою допомогою, потрібно боротись за добро сім"ї?! А може чекає розуміння, більше любові та уваги, якої він як чоловік, з однієї сторони, бажаючи залишатись сильним, не показує, але як людина, дуже сильлно потребує.. Любов"ю, Любов"ю і ще раз Любов"ю Ви можете допомогти і собі і своїй половинці.. просіть в Бога особливої ласки зрозуміти причину такої чоловікової поведінки і Господь не забариться з відповіддю!!! Сердечна і відверта розмова може бути цим гарним початком і новою сторінкою у Ваших відносинах! Нехай Господь дарує щедро свої ласки та силу боротись за подружжя!

    ВідповістиВидалити