середа, 23 січня 2013 р.

Тверезе життя

    Тверезе життя прекрасне!!! Переконалась в цьому на собі, на прикладі близьких мені людей. Я цей Новий Рік зустріла без шампанського, з гарячим какао, біля ялинки, було добре і весело, бо поряд були друзі, а це - головне!
Знаєте, до війни у Галичині на весілля зі 150 чол. брали 3 літри горілки. ЇЇ пили наперстками і лише чоловіки. І теж було весело і бавились гарно!
     Усім відомо, що "надмірне вживання алкоголю шкодить здоров'ю". Однак ще зовсім недавно це застереження писали в іншій редакції, без слова "надмірне". Бо насправді міри не існує. Найбільшою оманою є так зване "культурне" чи "помірковане" споживання алкогольних напоїв. Бо келих у руках відомої людини, яка може ледь пригубити дороге вино із дорогої чарки - удар з тяжкими наслідками. Таким чином, як стверджують психологи, дітям та молоді закладається програма привабливості алкогольних напоїв, які начебто полегшують спілкування, ділові перемовини тощо.
    Пиво яке в Україні не вважають алкогольною сумішшю є чи не найнебезпечнішим ворогом здоров'я. Чоловік, вживаючи пиво, значною мірою замінює чоловічий гормон на жіночий. Відтак у нього псуються характер, зовнішність: з'являється "пивний животик", розвиваються апатія, імпотенція. Хлопці, молоді, здорові, симпатичні, воно вам треба?!!:)
    А от дівчата під впливом фітоестрогенів стають агресивними. Теж не велике щастя для панянок, які хочуть подобатись, бути привабливими і бажаними!
     Склянка сухого вина (навіть дуже дорого і якісного) пригнічує інтелект людини на (!) 18- 20 ДНІВ!!! Алкогольне сп'яніння - це результат гіпоксії (кисневий голод) і загибелі клітин головного мозку. Отакої!
   А люди, які обрали тверезий спосіб життя, відчувають потужний приплив життєвих сил!!! Перевірено!!! Переконайтесь самі...

Немає коментарів:

Дописати коментар