понеділок, 8 жовтня 2012 р.

Не забороняйте Христу приходити до дітей

         2 жовтня 2012 року, в м. Івано-Франківську, відбулася зустріч о. Руслана П'ясти, голови підкомісії <<За тверезість життя>> Івано-Франківської архієпархії та духовного опікуна консультативно-просвітницького центру для допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх родин, із начальником міського управління освіти і науки. В ході зустрічі було обговорено наступне важливе питання: було погоджено можливість проведення у школах, ліцеях, коледжах, технікумах м. Івано-Франківська, освітньо-виховних заходів <<за тверезість та чистоту життя>>, основаних на християнських моральних цінностях.
               О. Руслан представив програму, яка передбачає наступне: 
- анкетування шкільної та студентської молоді на предмет ставлення до проблем алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління та дотримання дошлюбної чистоти; 
- перегляд фільмів, присвячених даній тематиці, з подальшим їх обговоренням; 
- відповіді на запитання щодо вищевказаних проблем і тих, які хвилюють шкільну та студентську молодь. 
      Від рішення представників влади, звичайно, залежатиме те, чи працівники консультативно-просвітницького центру та підкомісії матимуть дозвіл на проведення запланованих заходів, але якщо урядовці та високо-посадовці по-справжньому переживають за долю своєї Батьківщини і її майбутнє-молодь, то всіма засобами підтримуватимуть цю благородну і так потрібну ініціативу УГКЦ! Принаймні так хочеться вірити! 
            <<Пустіть дітей! Не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне>> (Мт 19, 14). Ці слова ніхто не відміняв і тому вони не втратили своєї актуальності і в сьогоднішній день. Не забороняти дітям приходити до Того, Хто по справжньому може задовольнити всі їхні справжні і найглибші потреби - стосується і тих випадків, коли молодь та діти, в силу тих, чи інших обставин, просто втратили відчуття необхідності прибігати до Ісуса, автентичного Джерела життя та Любові. Тому потрібно іти до них, щоб допомагаючи їм <<засмакувати>> життя з Богом і у Бозі, спричинитись до того, щоб вони вже самі поспішали до Нього!

Немає коментарів:

Дописати коментар