понеділок, 8 жовтня 2012 р.

Майбутнє України залежить від нас усіх

          Під таким гаслом о. Руслан П'яста, голова підкомісії <<За тверезість життя>> Івано-Франківської архієпархії та духовний опікун консультативно-просвітницького центру для допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх родин, 3-го жовтня 2012 року, провів зустріч з священиками Галицького протопресвітеріату, на якій представив діяльність підкомісії та консультативно-просвітницького центру. Голова підкомісії наголосив на важливості та необхідності тісної співпраці, підкреслюючи, що: <<якщо хочемо вберегти наш народ від недуги пияцтва і уможливити нашій Батьківщині майбутнє, ми всі мусимо прикласти немалих зусиль, невтомно працюючи в повірених нам громадах та ділячись цінними душпастирськими успіхами з іншими>>. 
        Перед нашою Церквою стоїть одне дуже важливе завдання - вивести наш народ з недуги пияцтва та показати йому, що лише ідучи шляхом тверезого життя, можна подолати всі труднощі, негаразди і так зуміти реалізуватись у житті. То тих пір поки наш народ блукатиме в темноті гріха та буде поневолений тенетами різних залежностей, йому не бачити покращення життя ні в культурній, ні в матеріальній, ні тим більше в духовній площині. Лише те покоління, яке буде виховане на засадах християнських цінностей, зможе протистояти всім зловживанням та надуживанням, таким як корупція, порушення свободи слова, тощо, іншими словами коли молодь почне тверезо мислити і відповідно діяти, як вільні особи, зможе противитися всьому тому, що розкладає наше суспільство. 
    Церква в Україні повинна прикладати всіх необхідних зусиль для порятунку українського народу: вона повинна, з одного боку, заохочувати до цього всіх людей доброї волі, а з іншого боку, виступити в ролі <<ходячого сумління>>, яке постійно нагадуватиме тим, хто в першій особі повинен боротись з соціальними проблемами і робити все необхідне для їхнього вирішення.

3 коментарі:

 1. СІХ! А хто автор цієї статті?

  ВідповістиВидалити

 2. Інформаційна служба підкомісії <>
  Івано-Франківської архієпархії

  ВідповістиВидалити
 3. Анонімний, але не алкоголік))9 жовтня 2012 р. о 11:40

  "провів дві зустрічі", - а де друга зустріч? Автор мубуть забув щось, або просто не договорив!..

  ВідповістиВидалити