середа, 31 жовтня 2012 р.

Зустріч представника Братства Тверезості з депутатом Верховної ради України - Лесею Оробець

        24 жовтня член Братства Тверезості Гутор Олександра була присутня на зустрічі із Народним депутатом України Лесею Оробець. Зустріч відбувалась у стінах факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Обговорювались питання, освіти, науки, майбутнього працевлаштування, питання виїзду закордон, варто це робити чи ні, і ще багато різних питань, які хвилювали молодь. Але біда суспільства в тому, що ми настільки заангажовані, що студенти не охоче слухали на декілька років старшу людину, що ж тоді говорити про інших депутатів. 
    Ми дуже часто не задумуємось над тим ,що буде після того, як ми закінчимо університет, які життєві цілі і бажання стоять перед нами. Оробець розказала одну цікаву історію про олімпійських спортсменів, які готувались до участі у змаганні. Тренер запитав: "В кого написані життєві цілі?- руки підняли всі члени команди . А в кого з собою?- піднята була лише одна рука. Ця людина стала олімпійським чемпіоном. 
Особисто від Братства і жителів міста я подякувала за відновлення зупинки поїзда Київ-Чернівці по станції Копичинці, та за відновлення правопорядку у місті і контроль правоохоронних органів за продажем алкоголю. 
       Нам варто задумуватись над свої майбутнім бо це вже не така далека невідомість, і зустріч з такою особою, здається з високих чинів, дала мені можливість розміркувати над тим, що чекає нас далі, які наші життєві цінності і ,що ж потрібно робити в державі ім’я якій –Україна .


Гутор Леся - член Братства Тверезості

Немає коментарів:

Дописати коментар