середа, 3 жовтня 2012 р.

В Івана Хрестителя навчімось чеснотливого життя

       11 вересня 2012 року, в свято Усікновення голови Івана Хрестителя, громада с. Ямниця, що біля Івано-Франківська, разом зі своїм парохом о. деканом Богданом Курилівом, радо вітали о. Руслана П’ясту, голову підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської архиєпархії та духовного опікуна консультативно-просвітницького центру для допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх родин. О. Руслан прибув до місцевих жителів, серед яких розпочинав шлях свого священичого служіння, щоб взяти участь в Божественній Літургії та спільно молитись за зцілення від недуги пияцтва.
      В часі Служби Божої, голова підкомісії виголосив проповідь, під час якої разом з вірними роздумував над подією Усікновення голови Івана Хрестителя, а саме над злочином, який був вчинений в часі бенкету. «Так, саме в той час, коли всі веселились і насолоджуючись догоджали своїм пристрастям, той, хто був зразком чесноти тверезості був жорстоко вбитий», - сказав проповідник, додаючи, що «кожен з нас в житті перед собою має завжди подвійну можливість: жити за прикладом чеснотливого життя Івана Хрестителя, чи іти широкою дорогою непоміркованості».
      Після Безкровної Жертви було започатковано Золоту Книгу Тверезості, в якій вірні парафії Святого Миколая Чудотворця виявили свою небайдужість до своїх рідних, близьких та знайомих, записавшись в неї, підтверджуючи тим самим своє відречення від вживання алкоголю заради потребуючих залежних осіб.
     Місія тверезості завершилась інтерактивним тренінгом «правда про алкоголь», на якому були присутні учні 7-11 класів місцевої школи.Немає коментарів:

Дописати коментар