четвер, 11 жовтня 2012 р.

Братство, з нагоди 70-ої річниці створення УПА висаджує калиново-дубову алею

     6 жовтня 2012 р.Б. з ініціативи членів Братства Тверезості, та за підтримки молодіжної спільноти «Українська молодь Христові» та членів Пласту біля могил УГА та УПА на міському цвинтарі була посаджена калинова та дубова алея. Розпочалося все дійство з молитви та благословення о. Ігоря Середи, настоятеля церкви св. о. Миколая. 

      Акція була приурочена до 70-ої річниці створення безсмертної армії УПА, яка стала до боротьби за великі ідеали народу, за незалежність, свободу, правду і справедливість, за Бога і Батьківщину, проти рабства, тиранії, кривди, брехні і злоби… Вона стала на захист народу в кожному відношенні; вона повела за собою народні маси, пов'язуючи боротьбу проти сучасних кривд і несправедливості з образом великого майбутнього України. 
     Не випадковими були висаджування калини та дубів. Так, як калина — український символ позачасового єднання народу: живих з тими, що відійшли в потойбіччя і тими, котрі ще чекають на своє народження. Калина уособлює й саму Україну. А дуб - символ повноти життя, могутньої сили й величної краси. В ньому немає нічого тендітного, а що красиве - те й величне! І викликає подив, захоплення та повагу. Адже ці два дерева найкраще символізують боротьбу Української Повстанської Армії.Немає коментарів:

Дописати коментар