пʼятниця, 4 травня 2012 р.

Проща «Дорогою зцілення»

   29 квітня 2012 р. вперше відбулася загальноукраїнська проща «Дорогою зцілення» до Унівської Святоуспенської Лаври, присвячена молитві за утвердження нашого народу в чесноті тверезості. Серед прочан, які приїхали до Унева були люди, які хочуть подолати алкогольну залежність, їхні рідні та близькі, а також молодь та усі небайдужі до вирішення алкогольної проблеми.
   Під час Святої Божественної літургії звучала сугуба єктенія в наміренні зцілення залежних від алкоголю.
   Прочани мали можливість посповідатися та прийняти Святе Причастя.
   Люди мали можливість прикластися до Унівської Чудотворної ікони Божої Матері та ікони «Невичерпна Чаша», яку було привезено з Тернополя (з церкви Софії премудрості Божої). Відбувалося мировання.
    Після богослужіння священики провадили духовні науки для різних груп:
1. Молодих людей, які хочуть плекати чесноту тверезості та батьків, щоб добрим прикладом власного життя заохочували і настановляли дітей своїх до життя у тверезості і допомогли їм належно цінувати Божий дар здоров’я;
2. Людей, які хочуть подолати залежність;
3. Рідних та близьких осіб, поневолених недугою пияцтва.
   Цього дня вперше служився Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою «Невичерпна Чаша» за зцілення, у ході якого Владика Венедикт здійснив відпуст.
   Була започаткована Золота книга Тверезості, де усі бажаючі мали змогу присягнути на тверезе життя і таким чином скласти духовну пожертву за зцілення людей, поневолених недугою пияцтва.


Джерело: http://www.sober-way-of-life.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар