неділя, 22 квітня 2012 р.

Аборт - як моральна деградація нашого суспільства

    Як нам відомо аборти робились ще з давніх часів. Так звані абортивні рослини завжди були відомі. Але раніше дії щодо переривання вагітності, були не дозволеними. 
   Ембріон, зародок, завжди вважався сформованою людиною. Штучне переривання вагітності, аборт, було явним злочином, вбивством чи людиновбивством. Свідомість людей не робила різниці між дозрілою людиною і ембріоном. 
   Раніше щодо абортів питання моралі не виникало. Переривання вагітності, будь-яким способом, рахувалось великим злочином. Тому і в клятві Гіппократа, яка і до нашого часу вважається клятвою всіх медиків, лікар присягає перед Богом і людьми: «Не дозволю жінці впасти в порчу». 
   Ці слова також піддавались сумнівам. Було кинене гасло, що дана тема морально нейтральна, це щось похоже на паління. Так появився огидний рух прибічників абортів чи штучного переривання вагітності. Цей рух поступово з часом формувався в патрії, обєднання, ініціативні групи, набираючи, все більш войовничого характеру. Вони займались організацією лекцій, мітингів, протестів, в яких вимагали скасування покарання за аборт. Мотивуючи це тим, що ніби зараз помінялись моральні погляди і анахронізм - вважати аборт злочином і вбивством. 
   Викладачі подібних ідей, говорять, що «аборт в масовій свідомості, перестав вважатись правопорушенням. Так наприклад колись паління простих сигарет в багатьох європейських країнах тягло за собою смертну кару. В наш час це здається смішним. І навпаки піратство колись було заняттям справжніх чоловіків, а сьогодні це злочин. 
   В наш час знімається покарання за гомосексуалізм, перелюб і т. д. У відношенні до аборту, то у всіх культурних країнах за вийнятком дяких із авторитарними режимами, діло йде до його узаконення. Таким чином, це можна назвати прогресом». 
   Але чи прогрес це в дійсності? Може це показник падіння моральної свідомості в цих країнах? 
Основний аргумент прибічників аборту, полягає в тому, що кожна жінка має право сама розпоряжатись своїм тілом, і ніхто не може вмішуватись у її справи, це особисте питання. 
   На одній жіночій демонстрації, ініціативного руху за легалізацію абортів демонстрантки вигукували «Геть від нашого тіла всі закони». Це підкріплювалось так званими прогресивними думками. А противні їм погляди називали застарілими, регресом, середньовіччям і т. д. 
   Вони пропагують думку, що ембріон – це не людина, так як у нього нема самостійного життя. Зародок, говорять вони, це кусок плоті, видалення якого із материнського тіла є питаням чисто особистим і будь-які думки з цього питання не мають ніякого стосунку до моральності, а тим більше дані дії не криють у собі злочину. 
   Доречно відмітити, що переважно прибічники і захисники це люди, які не вірять в ніщо; вони соціально небезпечні, оскільки насмілюються сміятись над священною цінністю, яку має кожна людина - «Життя». 
   Церква нас навчає, що кожній людині дається душа, ще в час її зачаття. Тому ембріон чи зародок є повністю окремою особистістю і живою людиною, як і всі ми. 
   Саме тому для Церкви аборт, є не просто заборонена діяльність, але без всяких заперечень, вбиство. І причому вбивство більш гріховне і богоненависне ніж будь-яке інше, тому що забирається життя у людської істоти, ще до того як вона побачить дане їй життя, а головне до того як вона прийме таїнство святого хрещення. 
   І наостанок хотів добавити такі соціальні дані: за час незалежності України проведено близько 40 млн. аботів (за офіційними даними) це більша половина населення нашої держави. 
   Отже, ми повинні збагнути скільки невиних душ ми погубили і які це може мати наслідки для нашої нації і України в цілому.

Віктор Урбанський - член Братства Тверезості

Немає коментарів:

Дописати коментар