середа, 18 квітня 2012 р.

Нова біда для українців – ювенальна юстиція

     Ніби-то благі наміри - надання підтримки законодавчому врегулюванню питань захисту прав дітей, які опинилися у складній ситуації конфлікту із законом. Висувається захоплююче гасло: «…держави-учасниці прагнуть сприяти встановленню законів, процедур, органів і установ, що мають безпосереднє відношення до дітей, які, як вважається, порушили кримінальне законодавство, обвинувачуються або визнають¬ся винними в його порушенні». І ставиться цікаве завдання перед цією сферою юстиції: «…відповідальна, наполеглива й скоординована діяльність органів державної влади та громадськості з метою негайного усунення недоліків у законодавстві та практиці, що заважають здійсненню повноцінного захисту прав дітей, які з певних підстав скоїли правопорушення, є жертвами або свідками злочинів».
   Ці закони насправді призначені для узаконення відбирання дітей у батьків у будь-якій ситуації. При цьому батьки опиняються у абсолютно безправному становищі перед юридичною стіною цієї юстиції.
    Отже, що таке ювенальна юстиція у дії? Це:
- насильно відняті з сімей діти;
- заохочення у дітей доносництва на своїх батьків (вирощування нових «павликів морозових»);
- сексуальне розтління дітей у школі, під приводом захисту права дитини на інформацію (предмети «Основи здоров’я», «Школа против СНІДу», «Рівний рівному»);
- повна некерованість та агресивність підлітків;
- привнесення у сім’ю конфліктів між поколіннями;
- провокування підлітків на протиправні дії (що регулярно відбувається на батьківщині та в оплоті юванальної юстиції – у Франції, де масові молодіжні заворушення стали невід’ємною частиною французьких реалій);
- використання захищених ювенальною юстицією підлітків для скоєння кримінальних злочинів.
    У Європі, де ювенальна юстиція діє вже десятиліття, десятки тисяч дітей відняті у батьків, сотні тисяч батьків за «порушення прав дітей» (за покарання дитини, за заборону відвідувати дискотеки або уроки сексуального просвітництва, за привчання до домашньої роботи) були піддані штрафам або посаджені у тюрму.
    Сьогодні ювенальний фашизм вломився у наші двері, щоб зруйнувати інститут сім’ї, щоб розтлити молоде покоління, щоб посіяти ворожнечу між дітьми та батьками.
    Україна прийняла зобов’язання і повинна створити цю юстицію. А що стосовно цього можуть сказати очевидці і постраждалі від цієї структури? Пропонуємо відвідувачам нашого сайту оцінити інформацію перейшовши по посиланню: http://sovest.dnepro.org/category/uvenal
   Також ювенальна структура надасть можливість вводити різноманітні додаткові податки, якими можуть обкладати працездатне населення України, аргументуючи це потребою у створенні додаткових притулків для дітей і необхідністю їх повноцінного виховання. Можна домалювати надалі, що дітям у цих притулках буде надаватися явна перевага у вступі в навчальні заклади, в Україні буде створено цілий прошарок безбатченків, нездатних у майбутньому створювати сім’ї. Навіщо голодомори, навіщо войни та геноциди, навіщо смертоносні щеплення. Ми самі перехочемо створювати сім’ї та народжувати дітей.
    Інша реалія діяльності такого органу: узаконення дитячого гріхоподібного образу життя. Адже батькам неможливо буде чинити покарання своїм дітям задля їх виховання. 
    Очевидним є те, що нинішній час є періодом найбезглуздіших дій людства апокаліптичного характеру і тому не дивує поява такого безглуздого інституту. Диявол пропонує людству безумні речі під благими назвами, а людство «проковтує» все це, не маючи моральних якостей, щоб проаналізувати наслідки діяльності подібних нововведень тарішуче їх відкинути. Але очевидним є також і те, що довго така сатанократична система не протримається, це і дає наснагу боротися за спасіння кожної людини, щоб вона не попала у число тих, кого Бог назвав дітьми погибелі та синами геєни вогненної.

Немає коментарів:

Дописати коментар