вівторок, 27 березня 2012 р.

На Тернопільщині «процвітає» підлітковий алкоголізм

    Підліткова злочинність та алкоголізм серед неповнолітніх, на Тернопільщині «процвітає». Найпопулярніша серед школярів пивна залежність. Виною цьому – телевізійна реклама, на яку провідні компанії витрачають мільйони умовних одиниць на рік.
  Ірина Вигонна, старший помічник прокурора з питань захисту прав і свобод дитини в області: «Вживання пива стає систематичним атрибутом до спортивних передач. Необхідно зазначити, що виробниками алкогольних напоїв щороку витрачається більше 100 мільйонів на рекламу саме цієї продукції».
   У Тернопільській області збільшується кількість правопорушень скоєних неповнолітніми. Працівники відповідних служб не достатньо працюють над цією проблемою, не стежать та не своєчасно забирають малечу із проблемних сімей. Недоопрацювання прокурори області зафіксували і в роботі кримінальної міліції у справах дітей.
  Ірина Вигонна, старший помічник прокурора з питань захисту прав і свобод дитини в області: «В усіх без винятку районах області та в місті Тернополі органами внутрішніх справ не вживаються дієві заходи щодо виявлення джерел придбання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Торік виявлено майже 900 фактів розпивання підлітками алкогольних напоїв, появи в нетверезому стані та тютюнопаління в громадських місцях».
  Прокурори однією з основних причин підліткових правопорушень називають їхню незайнятість. За їхніми словами, органи місцевого самоврядування недостатньо працюють над створенням програм, які б забезпечили культурне дозвілля дітей, – повідомляє ІНТБ.

Немає коментарів:

Дописати коментар