понеділок, 19 березня 2012 р.

Повернення до життя

З 5 березня по 14 березня цього року, у пансіонаті «Ровесник», що біля міста Червонограда тривала 10-ти денна терапевтична реабілітація, ось відгуки декого з учасників:
***
Пристрасть до алкоголю, знущання в сім’ї довели мене до стану спустошеної, знесиленої людини з комплексом меншовартості. Що мене привело в реабілітаційний центр? Життя втратило сенс. Треба було шукати вихід. В реабілітаційному центрі я зустріла людей, які мене розуміють і стараються мені допомогти вийти з цієї кризи. Спеціалісти центру допомогли мені змінити думку про себе. Допомогли зрозуміти, що у Всесвіті є Сила Добра, яка мене врятує. З’явилася надія на Бога, але потрібно було відкрити до свого серця двері. Я їх відкрила і подолала пристрасть за допомогою Бога. «Я тверезо силою Христа, Який є в мені».
О…
***
Спочатку мені було тяжко, а пізніше все було добре. З нами працювали дуже прекрасні терапевти п. Роман і Марія. Мені настільки було приємно їх слухати, що не помітила як пройшов час. Мене дуже багато навчили і допомогли. Центр допомагає залежним людям і дає змогу вирішити проблему. Я дуже рада, що приїхала сюди на лікування.
О…
***
Мені тут дуже сподобалося. Я зрозумів, що сам я з алкоголем би не справився. А тепер мені дуже сподобалось. Впізнав ближче Бога. З’явилася впевненість і сила боротися. І духовно підготовлений. Дякую цим прекрасним людям. Добра їм, здоров’я і Божого благословення.
В…
***
Любові, щирості, тепла
Щоб ти щасливою була!
Господь Тобі поможе
У нелегкій дорозі!
--------------------------------
Молися Богу ти завжди,
Хай буде радість у тобі.
Хай Бог з тобою завжди буде!
Нехай ніколи не сміються люди!
***
Пережиття неможливо описати словами. Пережите, переболене, переосмислене… Якщо той, хто ще не знайшов, але шукає виходу, то ця терапія дає шанс кожному. А вибір завжди за тобою!
Брат, неможливе – можливе, ти можеш, якщо захочеш!
***
Розстаємося із тугою у серці. Ми їдемо в світ із занепокоєнням, тривогою, страхом. Стараємось пустити Бога в серце. Щоб він нам дав наснагу і готовність у боротьбі зі злом.
---------------------------------
Христос очистить наше серце
Від злої пристрасті, занепокоєння, страху.
І станем ми на правильну дорогу.
Бог дав нам розум, чисте серце і надію.
І допоможе нам на шарму тернистому шляху
***
За цих 10 днів я отримав задоволення. Я вдячний психологу, терапевту, а також духовному наставнику о. Дмитру, що вони мене наставили на пряму дорогу. Зрозуміли всі мої проблеми з алкоголем і наставили на дорогу життя.
***
Для людини, яка живе в створеній собою ілюзії, ця реабілітація є надією. Для мене, самовпевненого егоїста, це – чудо, за яке я дякую Богу. Десятиденне спілкування перевернуло мою свідомість, змінило моє життя, зліпили з того сміття, яким я був, просту людину, що тепер прагне стати щасливою.
Бажаю всім, хто цього чуда потребує віри, надії, любові.
З вдячністю О…
***
Дякую всім за Вашу працю.
За цих десять днів я подивився на світ з іншої сторони. Я зрозумів, що я залежний вже багато років. Також зрозумів, що з кожної ситуації є вихід, крім алкоголю Головне спробувати повірити і прикласти зусиль.
П…
***
У зв’язку з тим, що я захворіла на алкоголізм, то попала в реабілітаційний центр. Тут я знайшла знову сенс життя. Люди, які тут працюють, віддаються повністю. Вони повертають хворих в здоровий, тверезий і духовний світ. Віра, надія, любов, довіра свого життя Богові повертає нас до реального життя. Треба повірити, що Бог Той, що є, і Той, що приходить. Бог є там, де добро. Бог приходить туди, де зло! Я довірила своє життя Богові Ісусу Христу. Я почула смак щасливого життя! Я дуже задоволена.
Здоров’я і наснаги цим людям, які допомогли і допомагають іншим.
О…

Немає коментарів:

Дописати коментар