четвер, 1 березня 2012 р.

Черговий акафіст від Братства Тверезості (4 березня)

4 березня (неділя) 17:00 в церкві Воздвиження Чесното та Животворящого Хреста Господнього (Кутець) відбудеться черговий акафіст Братства Тверезості. Також в цей день відбудуться складення присяг до Золотої Книги Тверезості.
Всі, хто не байдужий до долі рідних, друзів, знайомих, які є залежні від алкоголю, склали присягу відречення від алкоголю вписуючись до “Золотої Книги Тверезості” на час Великого Посту (чи більш тривалий термін). 
Ця присяга зобов’язує до відмови від вживання, купування, виставляння на стіл, дарування будь-якого виду алкоголю та тютюну, а також до молитви впродовж того часу за дану особу. Така форма відречення від алкоголю є також доброю нагодою, щоб послужити ближньому, допомігши йому віднайти дорогу до Бога через шлях покаяння.
«Пияцтво – це демон, якого, добровільно запрошують і задля насолод пригрівають в душі. Воно – мати зла, ворог доброчесности. Мужнього воно перетворює на боягуза, скромного робить розпусним, нищить праведність і відбирає розум. Як вода гасить вогонь, так і надмір вина притуплює розумові здібності». ( Василій Валикий, Гомілії, Про п’яниць, с. 193).
Тож нехай Великий Піст стане початком оздоровлення духовного і тілесного осіб, які не здатні вийти із хвороби пияцтва, нехай Господь дарує силу усім, хто хоче підставити своє плече допомоги і витривати у цей час у молитві, любові та терпінні.

Немає коментарів:

Дописати коментар