субота, 28 січня 2012 р.

Відгуки про реабілітацію яка відбулася з 12 по 21 грудня 2011 року Божого


Коли ти не хочеш жити, коли в душі пустота, образи, страх, недовіра і самотність, і все це через алкоголь…, то немає нічого страшнішого за це. Але є вихід з цієї страшної ситуації. Просто повірити. Повірити в Бога, повірити в себе. І саме головне – велике бажання змінити своє життя на краще.
Я звернулася в реабілітаційний центр, тому що не можливо було так далі жити. І з моїми силами, і з Божою допомогою, в моїй душі замість суму й болі, з’явилися теплі й щирі відчуття. З’явилися віра, любов, надія. Я навчилася молитися, любити, вірити і прощати.

***
Любі друзі, рекомендую Вам цей заклад, цих неймовірно хороших людей і спеціалістів. Тут Ви зможете зцілити душу і тіло.
***
Коли життя іде у прірву, звернись до людей і до Бога, вони Тобі допоможуть повірити в себе і полюбити Бога.

***

Я алкоголік, який ніколи не визнавав, що є алкоголіком… Моє серце стало черствим до моїх найрідніших людей…Я поїхав на реабілітацію, щоб від мене відчепилися близькі. Мені все заважало сюди приїхати, але я все одно поїхав. Нас було 7 чоловік і всі казали, що не було кращих 10 днів у їхньому житті. Поїдьте, не пожалієте!

***
Для тих, хто стоїть перед дилемою, чи це допомагає, даю відповідь: так. На початку я дуже скептично відносився до цього. Але вже на другий день терапії, я почув полегшення на душі. І це полегшення зростало з кожним днем. Після сповіді, а це була сповідь усього мого життя, я відчув неймовірне полегшення. Я зрозумів, що алкоголь вже не може мені дати нічого нового. Нове, невідчуте, непізнане лишилося для мене лише в тверезому житті.

***
Все в житті починається з малого… З першого кроку, з першої чарки. І коли одну чарку заміняє уже літра і ранок здається ніччю, пам’ятай, що промінь світла може розігнати цю пітьму. Таким променем є люди, які простягають Тобі й усім залежним руку спасіння. Це реабілітація душі і тіла. Не відкидай їх допомогу, допоможи собі, як це зробила я.

Щира подяка моїм провідникам на землі до Царства Божого.

***
Я хочу сказати тим людям, які п’ють, щоб зверталися на реабілітацією. Вам дуже сподобається. Будете знати те, що в житті ніколи не чули.
Джерело: http://www.sober-way-of-life.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар