середа, 14 грудня 2011 р.

ЗАПИТУЄМО СВЯЩЕНИКА

Увідвідувачів нашого сайту накопилось багато запитань, щодо проблеми алкоголізму. Ми прагнучи відповісти на них відкрили поштову скриньку на, яку Ви зможете надсилати свої запитання, а ми в короткому часі будемо на них відповідати, деякі питання, з дозволу дописувача, будуть розміщенні на цій сторінці нашого сайту …
електорнна адреса для запитань: soberugcc@gmail.com


Слава Ісусу Христу!
Отче, дякую Вам за Вашу працю!
У мене до Вас питання - як переконати людину кинути пити?


Слава на віки!
Все залежить від того чи людина, яку Ви маєте на думці, веде безвідповідальний спосіб життя щодо власного здоров’я і пиячить або ж вже перейшла межу і з людини здорової, але безвідповідальної, стала людиною хворою і нездатною самостійно відмовитися від вживання.
У першому випадку може бути достатньо поспілкуватися в атмосфері довіри і розуміння, без дорікань і звинувачень пояснити, які емоційні і духовні рани, який ризик здоров’ю та які фінансові проблеми спричинює пиття для всієї родини. Таку розмову слід готувати ретельно з усіма членами родини, а також тими особами, які ще користуються довірою та авторитетом в очах тієї особи. Найкраще приготування до такої розмови робити спільно з фахівцем. Для цього достатньо звернутися в один із наших Консультативно-просвітницьких центрів.
В другому випадку підхід «переконання» не приносить бажаного результату, бо людина, будучи хворою, не має здатності аналізувати свою життєву ситуацію на основі принципів здорового глузду. Найгірше, що в серці людини утверджується пристрасть до спиртного. Контролювати скільки і коли випити стає все важче і пристрасть починає керувати життям людини, її думками, бажаннями, змінює життєві принципи, підпорядковуючи все єдиному бажанню дійти до чергової дози алкоголю. Залежність – це хвороба духовної природи і тому в основу допомоги ближньому треба покласти духовну боротьбу. Приватна молитва, складення присяги на тверезе життя в Золоту книгу тверезості, участь у літургійній молитві в наміренні зцілення залежної особи – це все є надзвичайно важливою допомогою, бо так співдіємо з Божою благодаттю. Окрім того людині потрібно допомогти побачити наслідки власного пиття, а це справа непроста. Раджу для загального ознайомлення скористати з літератури в рубриці «Про алкоголь», а згодом звернутися за допомогою в один з Консультативно-просвітницьких центрів. Тут Вам допоможуть віднайти свій духовний мир, емоційну рівновагу, також допоможуть сформувати нову позицію у відношенні до залежної особи, щоб вона змогла прийняти правду, що алкоголь не рятує, а, навпаки, руйнує її життя.
Пам’ятайте, для Бога не має «безнадійних». Бажаю Божої допомоги і благословення!

Немає коментарів:

Дописати коментар