понеділок, 28 листопада 2011 р.

Ви ще вживаєте отруту-наркотик алкоголь?

      Пиво - вино - горілка - шампанське - коньяк - віскі - бренді - настоянки - бальзами ... марочні або самопальні ...сурогатні або "кошерні" = Однаково, ТАК ДО СКЛАДУ КОЖНОГО ВХОДИТЬ С2Н5ОН - етиловий спирт, найагресивніша отрута-наркотик з усіх наявних на Планеті Земля!
Етиловий спирт, виготовлений з фекалій, нічим не буде відрізнятися від того спирту, з якого виготовлена ​​горілка по 200 гр. за пляшку.
     Кожен літр абсолютного алкоголю, спожитий на душу населення країни на рік, призводить до появи на світ 0,236% дефективних дітей від загальної кількості народжених, тобто 10-12 тисяч осіб. Якщо рівень споживання алкоголю досягає 10-12 літрів, то це означає щорічний приріст 100-120 тисяч дефективних дітей.
    В Україні споживання алокоголю вже давно за 20 літрів чистого етанолу (за 40 пляшок горілки) на душу на рік, а тому це - ГЕНЕТИЧНА КАТАСТРОФА!
    Ці розрахунки зроблені на підставі опублікованих даних по числу школярів у школах для дефективних дітей. Тут не враховані діти, які взагалі не в змозі навчатися, що померли в дитинстві, а також діти з ослабленими розумовими здібностями, які з великими труднощами можуть ще навчатися в загальноосвітніх школах, приносячи страждання оточуючих і страждаючи самі.
    По суті і масштабами людські втрати нашої держави від вживання алкоголю, за рахунок появи армії алкоголіків і п'яниць, людей з дефектами розумового і фізичного розвитку подібні до військових втрат.
    Корінна відмінність тих втрат, які несе держава в даний час, полягає в тому, що якщо після будь-якої війни країна могла відновити свої сили повноцінними новими поколіннями, то втрати від алкоголізації країни повністю непоправні.З'явилися на світ розумово відсталі люди неминуче дають таке ж розумово неповноцінне потомство, відбувається все наростаюче зниження розумового рівня народу.
    Знищення національного розуму занадто дорога ціна сумнівного задоволення від вживання алкоголю. Єдиним способом припинити цей процес є виключення алкоголю з життя суспільства.
    На одній із сесій Академії медичних наук це питання піддавалося обговоренню. Вчені демонстрували зародкові клітини під мікроскопом в довгостроково питущих людей. Вони були майже всі знівеченими: то з великою деформованою головкою, то, навпаки, дуже маленькою, ядро ​​різних розмірів, з поїденими контурами, протоплазми то мало, то багато. Майже не було видно жодної нормальної зародкової клітини. Хіба можливо здорове потомство при наявності таких грубих змін у зародкових клітинах?!
    Народна мудрість вчить, що діти не тільки алкоголіків, але навіть людей які вживали алкоголь одноразово, перед зачаттям, часто народжуються слабкими, відсталими в розвитку або розумово неповноцінними і навіть мертвими. Закони Стародавнього Риму забороняли молодим людям до 30 років, тобто в роки найбільш активного відтворення потомства, пити спиртні вироби. Відповідно до законів Стародавньої Греції, суворо заборонялося п'яному чоловікові сходитися з дружиною. На Русі також заборонялося нареченому і нареченій вживати хмільне.
    Там, де має місце систематичне споживання алкоголю хоча б одним з батьків, там велика ймовірність появи потомства з важкими змінами психіки. Якщо споживання алкоголю чоловіком неминуче позначиться негативно на потомство, то жінка несе загибель майбутньому у багато разів більше. В результаті обстеження півтори тисячі матерів і їхніх дітей, відхилення від норми спостерігалися у 2% дітей, народжених від матерів, які зовсім не вживали спиртного. Цей відсоток підвищився до 9 серед дітей "помірно" питущих матерів (відхилення від норми спостерігалися в 4,5 рази частіше у тих, хто пив "помірно"). У дітей, матері яких сильно пили, відсоток відхилення від норми піднявся до 74. Причому в останніх, як правило, реєструвалося не одне, а кілька відхилень від норми.
    Саме на плодах дітей, у яких захисні механізми ще дуже слабкі, отруйна дія алкоголю позначається особливо згубно.Там, де має місце систематичне пияцтво хоча б одного з батьків, більша ймовірність потомства з важкими змінами психіки. Алкоголь і створення сім'ї - не сумісне ні в яких дозах, ні за яких умов.
    Алкоголь руйнує не тільки мозок. Настільки ж згубно він діє на репродуктивні тканини, на зародкові клітини і на потомство. А це значить, що він губить майбутнє. Дослідження показали, що у чоловіків, які систематично споживають спиртні напої, відбуваються глибокі анатомічні зміни, як в самих репродуктивних органах, так і в зародкових клітинах. Останні виявляються деформованими, їх кількість, активність і життєздатність порушені. Перекручується і функція гормональних елементів. Відбувається різкий дисонанс між посилився на перших порах лібідо і фізичними можливостями, що вносить розлад у сімейне життя. Надалі слабшають, а потім і повністю припиняються потенційні можливості.
    Паралельно зі змінами фізіології гормонів відбуваються грубі зміни психіки, що стосуються інтимного боку життя подружжя. З'являється патологічна ревнощі, яка приймає потворних форм і перетворює сімейне життя в пекло. Вплив алкоголю на потомство йде по двох напрямах: перший - вживання алкоголю супроводжується глибокими змінами в статевій сфері, включаючи атрофію репродуктивних органів.Другий шлях впливу алкоголю - це пряме його дію на зародкову клітку. Коли людина перебуває в алкогольному сп'янінні, всі клітини його організму виявляються насиченими етиловим отрутою, у тому числі і зародкові. Пошкоджені алкоголем зародкові клітини обумовлюють початок деградації. Ще гірше, якщо й інша (жіноча) клітина при злитті виявиться з проврежденной хромосомою, в зародку тоді відбудеться як би накопичення дегенеративних властивостей, що особливо важко позначається на розвитку плоду, на долю дитини.
    Вченими багатьох країн проведені сотні досліджень: вагітні морські свинки протягом якогось часу отримували маленькі дози алкоголю. В результаті - 54 дитинча з 88 (60%) загинули відразу ж після народження. Відомий наступний цікавий випадок. Для штучного виплоду курчат 160 яєць поклали в сарай, під яким знаходилося приміщення для перегонки спирту. До терміну з'явилася тільки половина курчат, 40 з них загинули, а 25 вилупилися потворними, з спотвореними дзьобами, без кігтів. Адже тут були тільки пари алкоголю, які проходили через товщу стелі, а зародки були захищені шкаралупою.
   Яке ж мізерну кількість цієї отрути могло досягти зародка, і цього виявилося достатньо, щоб отримати такі наслідки. В експерименті на кроликах тривала алкоголізація самців приводила до виборчої патології головного мозку у потомства, яка виражалася у зменшенні маси мозку.
    В даний час алкоголь вважається найбільш токсичною отрутою з усіх відомих у відношенні людського зародка. Дуже часто від питущих батьків народжуються діти з важкими психічними порушеннями (ідіоти, епілептик), лягаючи на все життя тягарем на плечі батьків і суспільства. І чим вище душове споживання алкоголю в країні, тим більше народжується неповноцінного потомства.
    Про впливу алкоголю на появу ідіотів є переконливі дані. Так, у Франції ще в 1880-1890 рр.. було встановлено, що з 1000 ідіотичних дітей у 471 були батьки - п'яниці, у 84 - матері, у 65 - обидва батьки. У 170 ідіотів відомості не отримані, і лише у 209 батьки не були п'яницями або, в усякому разі, в цьому не зізнавалися. При аналізі цих даних було встановлено, що 8% загального числа ідіотів були зачаті, коли батьки були в стані алкогольного сп'яніння. Це страшні цифри. Що зачаті в стані сп'яніння діти можуть народитися ідіотами, було відомо вже в давнину, але ніхто не думав про такому високому відсотку.

Джерело: Твереза Нація

Немає коментарів:

Дописати коментар