вівторок, 8 листопада 2011 р.

Тренінг та акафіст Братства

Як ми вже повідомляли, цієї суботи, 5 листопада в приміщенні Копичинецької міської бібліотеки для дорослих відбувся тренінг на тему: "Тверезість - основа християнського життя." Який був організований Підкомісією «За тверезість життя», за участю о. д-ра Андрія Логіна і психотерапевта Романа Прочка, та Братством Тверезості нашого міста. Протягом чотирьох годин молоді люди отримали правдиву інформацію про алкоголь, дізналися як розпізнати «дорогу до рабства», якою є алкоголізм, від Дороги Любові, ознайомили учасників з особливостями хвороби алкогольної залежності, мотивували до ведення тверезого способу життя для збереження Божого дару здоров'я, також створили і виробити стратегію започаткування молодіжного руху тверезості у м. Копичинцях.

Також в неділю 6 листопада відбувся акафіст в церкві св. о. Миколая (на Горі) на якому були присутні отець Ігор, отець Юрій, отець Ярослав та отець Любомир - який і виголосив промову. Наступний акафіст відбудеться в храмі Святої Трійці 4 грудня 2011 р. Б.5 коментарів:

 1. Алкоголізм - не є хворобою.
  Це лище негативна звичка.
  А от хворіють усі органи , пошкоджені алкоголем та тютюном.
  Лексика - це визначальне.
  Якщо хибна лексика, то діла не буде.

  ВідповістиВидалити
 2. На моє глибоке переконання, лише з визнання, що алкоголізм це хвороба, а не погана звичка, починається одужання. Жорстка любов (не плутати з жорстокою)до таких хворих людей, дає їм шанс на одужання.
  Починає хворіти, насамперед, душа, а хвороба тіла - це лише "матеріальний" вияв цієї страшної недуги.

  ВідповістиВидалити
 3. Звичка - це вже відбувається після закладення програми на пиття.

  ВідповістиВидалити
 4. Згідна, і тому (ІМХО) потрібно розділяти дві стратегії: по-перше, робити те, що Ви займаєтесь, але також важливим є "тверезо" відноситися до людей, які вже потрапили в залежність, тобто захворіли. Вимагати від людей з хворобливим мисленням приймати розумні рішення - нерозумно.
  Легко самому впасти в гординю на фоні "падшої" людини.
  Твереза Нація! Братство Тверезості! Ви робите велику справу і Вам велика подяка за це!

  ВідповістиВидалити
 5. Братство Тверезості сказав...
  Звичка - це вже відбувається після закладення програми на пиття.
  ---------------------
  згідно вашої логіки - дитина, якій заклали в 5 років програму - вже хвора.
  Абсурд.
  Повторюю, алкоголевживання та тютюнопаління - це шкілиливі звички, в наслідом спотвореної свідомості людини брехливою інформацією. Тому вилікувати це - не можливо. Це можливо лише побороти соціальною педагогікою.
  Ми допомагаємо людині набути повну пожиттєву тверезість людині за 7 днів, чого не можуть зробити наркологи ніколи !

  ВідповістиВидалити