вівторок, 15 листопада 2011 р.

Репродукція

       Алкоголь погано впливає на яєчка і яєчники, без різниці як часто і як сильно відбувається вживання алкоголю, у всіх випадках завдається істотна шкода організму людини. У таких людей, відбувається жирове переродження насінних канальців і розростання сполучної тканини в паренхімі яєчок.
        Найбільшою токсичною дією відрізняється пиво, саме пиво набагато простіше інших спиртних напоїв потрапляє через гематотестикулярний бар'єр, призводить тим самим до жирового переродження залозистого епітелію насінних канальців. Крім прямої токсичної дії алкоголю на яєчка, великий удар наноситься алкогольною залежністю по роботі печінки та її здатності руйнувати естроген.
       Як відомо, при цирозі печінки дуже сильно збільшується рівень естрогену, як у чоловіків, так і у жінок, це сприяє гальмування гонадотропної функції гіпофіза і наступною атрофією статевих залоз. Систематичне вживання алкоголю призводить до зниження умовних і безумовних рефлексів (через гальмівну дію підкоркових центрів), порушується також і половна потенція, рано чи пізно вже залежить від індивідуальної витривалості організму. 
      У жінок шкідливий вплив алкоголю виражається в розладах стабільності та регулярності менструального циклу. У жінок знижується лібідо через те, що токсична дія алкоголю на надниркові залози погіршує вироблення в них андрогенів, що обумовлюють половий потяг. Нерідкі випадки, коли зловживання алкоголем призводить до розвитку вторинної фригідності.

2 коментарі:

  1. Більшість не хочуть навіть освідомити такі твердження - щоб не мучила совість. Але це дійсно правдиві, науково провірені факти. Споживаючи алкоголь - ми позбавляємо наших дітей повноційного розвитку, успадкування здорового набору генів. Коли б не негагативні звички батьків, діти були б здоровіші та з кращими розумовими здібностями.

    ВідповістиВидалити
  2. Я думаю всі ті що пють розуміють що це шкідливо, але шукають всякий спочіб оправдати це!

    ВідповістиВидалити