понеділок, 31 жовтня 2011 р.

Досягнення Підкомісії «За тверезість життя» за п’ять років – це праця багатьох людей

      Cаме на цьому наголосив голова Підкомісії о. д-р Андрій Логін у своєму виступі, звітуючи про результати п’ятирічної праці перед учасниками зустрічі з нагоди святкування першої визначної дати.
      Серед запрошених були священики, які започаткували Золоті книги тверезості, голови єпархіальних підкомісій, Члени та представники Братств тверезості, фахівці консультативно-просвітницьких центрів, психологи, тобто усі, кому небайдужа проблема алкоголізму серед українського народу. Відвідали зустріч також представники і копичинецького Братства Тверезості - Елиїв Тарас та Олександра Гутор.
     Структурою «від серця» назвав цих людей керівник відділу комісій УГКЦ о. Петро Рак, який сам присягнув на цілковиту тверезість та на своєму досвіді відчуває усі перешкоди, з якими стикається людини, що зберігає чесноту тверезості, у нашому суспільстві. «Потрібно ламати спосіб мислення та скепсис щодо алкоголізму… В єдності – ми сила!», – відзначив о. Петро.
      Особливо зворушливим для присутніх було звернення Владики Венедикта (Алексійчука), який побажав свідомості, витривалості, уповзання на Господа, щоб міняти суспільство. «Підкомісія – це поки що зерно, яке має пробитися і зазеленіти. Все можливо для того, хто вірує!» Наприкінці урочистостей Владика благословив брата Теодозія на відродження Братства тверезості при церкві Благовіщення у м. Львові.

Немає коментарів:

Дописати коментар