вівторок, 4 жовтня 2011 р.

Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу

   Тверезо подивитися навколо сімом мільйонам наших громадян - не до снаги. Така кількість алкоголіків забезпечила Україні місце в п'ятірці найбільш питущих держав світу. У міжнародний день тверезості, токсикологи кажуть, ця цифра лише зростатиме. Лави алкоголіків поповнюють підлітки і "білі комірці" - які підсідають на пиво.
   Алкоголь щороку на той світ відправляє 40 тисяч (за неофіційними даними близько 100 тисяч) українців. Лави алкоголіків нині поповнюю не лише асоціальні типи. Юні українці і "офісний планктон" - ті хто підсідає на пиво і слабоалкоголку, забезпечує Україні місце в п'ятірці найбільш питущих країн світу.
   Літр пива середньої міцності дорівнює 125 грамам горілки. Наприклад - якщо літрова пляшці пива міцністю 7.8%, то у літрі пива 78 гр. чистого етилового спирту ...а бо у еквіваленті на горілку дорівнюю 195 гр. Як рахується: у пляшці горілки 0.5 л(40%) - 200 гр. чистого етилового спирту, тоді 500х78/200=195 етанолу - ТОБТО ПЛЯШКА ГОРІЛКИ О.5 ЛІТРА. Пивний алкоголізм підступніший, ніж горілчаний. Розвивається непомітно, одразу переходить у важку форму.
   Нагадаємо, у багатьох містах місцеві органи влади обмежували торгівлю алкоголем. Зокрема, в Івано-Франківську, Львові та Ужгороді заборонено продаж алкоголю в нічний час, в Донецьку та Алушті - в радіусі 100 м від дитячих, лікувальних і освітніх установ, в Києві - в кіосках і павільйонах площею менше 40 кв. м. Низка заборон була опротестована органами прокуратури, після чого міськради повторно голосували за їх введення.

4 коментарі:

 1. Додав. ВИ емейл перевіряли, я вам лист надіслав, але то трохи давніше було.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую ... надішліть ще раз.

  ВідповістиВидалити
 3. Наприклад - якщо у літровый пляшці пива міцністю 7.8% этанолу(алкоголю), то це означає, що у літрі пива присутні спирту 78 грам чистого етилового ... або у еквіваленті на горілку дорівнює 195 гр. горілки ... тобто майже півпляшки горілки

  якщо у пляшці горілки 40% алкоголю(чистого етанолу), то це означає що це є 500х400/100=200 гр. чистого етанолу ...

  тобто 78 грам чистого етилового спирту у літрі пива міцністю 7.8% - це є 195 гр. горілки

  поправте будьласка

  ВідповістиВидалити
 4. http://tverezanazia.blogspot.com/2011/10/blog-post_18.html

  ВідповістиВидалити