середа, 20 липня 2011 р.

Кого виховує Бойовий Гопак.

Сьогодні державі потрібна дієва програма оздоровлення і виховання дітей та молоді. В основному цю ділянку роботи беруть на себе громадські спортивні та виховницькі організації, до яких належить і Школа Бойового Гопака.
Відмінністю Бойового Гопака від інших видів спорту та громадських організацій скаутського типу є поєднання фізичного, розумового та духовного розвитку у єдину цілісну систему.
    Багаторічний досвід показує, що залучення дітей та молоді до занять спортом, а тим більше бойовими мистецтвами, що мають належну морально-етичну основу, сприяє не лише загальному їх оздоровленню, але також дозволяє значно змістовніше організувати їх дозвілля, ефективно протидіє схильності до паління, алкоголю та наркотиків та вуличного хуліганства, створює умови для гармонійного розумового, фізичного та духовного розвитку. 

    У довшому періоді часу це призведе до зменшення злочинності, особливо серед неповнолітніх, підвищення соціальної свідомості молоді, зростанню загального рівня здоров’я населення. Бойовий Гопак, окрім того, дає людині гарт лідера, який дозволяє у будь-якій галузі діяльності і в будь-якій життєвій ситуації організувати і вести за собою колектив. Гопаківець зможе стати лідером і в спорті, і в науці, і в бізнесі, і в громадській діяльності, і скрізь він працюватиме не лише для власної кар’єри чи збагачення, а для утвердження своєї країни на світовій арені.
    Учні шкіл Бойового Гопака, окрім техніки двобою, вивчають українські національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу і танцю, гри на музичних інструментах. Гопаківці виховуються на засадах державницького патріотизму та загальнолюдської моралі, поваги до старших та пошани до своєї історії. Бойовий Гопак пропагує серед підлітків та молоді відмову від куріння, алкоголю та наркотиків, відтягує їх від злочинного світу, сприяє швидшій та ефективній соціальній адаптації молодого покоління.


1 коментар:

  1. От, добре дітей до такої школи записати. І для суспільства добре, і для розвитку особистості.

    ВідповістиВидалити