вівторок, 5 липня 2011 р.

Псевдо-патріот і християнський демократ лобіюють «пивників»

Пам’ятаєте як нам пообіцяли прибрати пиво та тютюн з київських кіосків? Але потім КМДА порадила Київраді відкласти це рішення. Це відбулося на звернення «окремих громадян» до відповідних структур. Тоді я зробила депутатське звернення до столичної прокуратури, щоб довідатися хто опротестував рішення Київради щодо заборони продажу алкоголю та тютюну у МАФах.
Список осіб мене дещо вразив:
    Щодо Джоджика та Слободяна зрозуміло. Першій – власник тернопільського пивзаводу «Опілля», а другий – «Оболоні». В принципі, зрозуміло й з Костенком – турбується про статки свого основного спонсора (хоча як націоналіст повинен перейматися здоров’ям нації та стояти на передовій у боротьбі із поширенням вживання алкоголю). А от що тут шукає Стретович, політик з амбіціями відстоювати християнські цінності в державі, – питання.
    До речі, група «борців за здоров’я української нації» не змінюється. У 2009 році робила звернення до Конституційного суду України, щоб довідатися прізвища нардепів, які збирали підписи колег для визнання прийнятого закону про збільшення акцизу на пиво неконституційним (через КСУ).
Леся Оробець 
Джерело - http://lesyaorobets.livejournal.com/tag/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%8E%D1%82%D1%8E%D0%BD#asset-lesyaorobets-80800

1 коментар:

 1. Стретович - ліберальний демократ, що пише у програмах своєї партії про свободу совісті.
  Ганьба. Ісус Христос не був лібералом.
  Стретович свиня та підла гадюка та християнському тілі.
  У нас розроблена програма поступових дій що до питання подолання алкоголізації населення.
  Звертайтесь

  Олександр.
  Міжнародна Академія Тверезості.
  Національний Центр Собріології
  +380 97 3526 994
  +380 44 4063 638
  sobrio.ukraine@gmail.com
  www.tverezanazia.blogspot.com

  без знань нічого не вийде.

  ВідповістиВидалити