понеділок, 18 липня 2011 р.

Як Копичинці ходили на прощу в Зарваницю 2011

   16-17 липня в с.Зарваниця традиційно проводилась щорічна Всеукраїнська проща. Не менш традиційною є і піша проща прочан з Копичинців. Цього року зібралось доволі багато люду - орієнтовно 170-200 людей. Оскільки йти вдень спекою доволі важко, цьогоріч паломники виходили ввечері п'ятниці, щоб іти вночі.
     Розпочалась проща із спільної молитви та благословення священників. До слова, цього року разом із прочанами пішу колону очолили священники о.Руслан із церкви Воздвиження Чесного Хреста та о.Ігор із церкви св.Миколая. Маршрут прощі був незмінним - Копичинці-Яблунів-Папірня-Буданів-Ласківці-Матеушівка-Добре Поле-Зарваниця. В с.Яблунів колона суттєво збільшилась, адже приєднались прочани з Нижбірка та Хоросткова.
   Йти вночі було доволі легко - не жарко, проте з одним мінусом - хотілось спати. Дещо налякала паломників погода, адже вже зранку перед самою Зарваницею пройшов дощ, щоправда не дуже затягнутий в часі, від котрого згодом не залишилось і сліду - вийшло сонечко і більше погода не турбувала прочан.
Протягом дня суботи всі мали змогу приступити до св.Сповіді та Причастя, побувати на багаточислених відправах, а закінчилось все кульмінацією - свічковим походом від старої церкви до джерела, котрий закінчився молебнем. У неділю зранку пройшла архиєрейська служба Божа за участі глави УГКЦ - Святослав Шевчука, після котрої була змога набрати води із чудотворного джерела.
Джерело - http://kopychyntsi.com.ua

3 коментарі:

 1. було дуже круто,атмосфера найдзвичайна під час прощі

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже гарна проща була. Єдине помішало - це декілька нахабних людей.

  ВідповістиВидалити
 3. Гарно.
  Рекомендуємо до обов"язкового перегляду:
  http://www.youtube.com/watch?v=iLqxYZRwXB4
  http://www.youtube.com/watch?v=f1gh5PyFFcY
  http://www.youtube.com/watch?v=whp7Z66G2mo

  ВідповістиВидалити