пʼятниця, 17 червня 2011 р.

Тернопільська облрада ухвалила рішення про заборону продажу алкогольних напоїв під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці

       16 червня 2011 року під час шостого пленарного засідання 40-ої сесії Тернопільської облради депутатський корпус ухвалив рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі окремих населених пунктів Тернопільської області під час проведення Всеукраїнської та молодіжної прощі до Марійського духовного відпустового центру в Зарваниці.
Тернопільська обласна рада вирішила:
   1. Рекомендувати Бережанській, Козівській, Збаразькій, Зборівській, Підволочиській, Теребовлянській, Тернопільській районним та селищним, сільським радам відповідних районів Тернопільської області, територіями яких проходитиме піша проща до Марійського духовного відпустового центру в с. Зарваниця, винести на розгляд сесій місцевих рад питання про заборону продажу алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі відповідних населених пунктів у період з 15 по 17 липня 2011 року.
      2. Дане рішення надрукувати в газеті "Свобода" та в інформаційно-методичному віснику Тернопільської обласної ради "Рада".
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.

Немає коментарів:

Дописати коментар