понеділок, 6 червня 2011 р.

Антиалкогольна війна

Вашій увазі пропонується ролик, про нашу боротьбу з алкоголем на теренах Тернопільщини.

2 коментарі:

 1. Алкоголізм - не хвороба, а шкідлива ззвичка, саме тому він не лікується, а від нього позбавляються.
  Алкоголевживання - це соціальний вірус.
  Наркологія - це шкідлива наука та служба!
  сам нарколог - питуща людина, але звісно себе алкоголіком не вважає. Подивіться на живіт нарколога - це гормональний живіт від вживання алкоголю.
  Пану Головко: самий прибутковий бізнес на планеті, це виробництво грошей, саме тут 100 000% чистого прибутку на кожній купюрі.
  Федьків - не обізнана людина.
  Державі не вигодно продавати спирт, тому що на 1 $ прибутку до бюджету - 10 $ іде соціальних витрати як лікування пошкоджених алкоголем органів та інше ...
  Потім - не існує допустимої норми споживання алкоголю !!! Діти пють, тому що алкогольно-запрограмовані батьками з раннього дитинства вже у 2-5 років. Якщо голова Івано-франківської ради Сич може випити лікеру до кави, то чому він не вип'є до кави героїну? Яка різниця?
  Бандерівцям: сам Бандера був тверезником, то чому серед свободівців повно культурнопитущих?
  Отець Роман не має уяви про те, що людина не повинна себе стримувати від алкоголю, людина повинна жити тверезо без наркотиків, мабуть сам Роман - культурно питуща людина. Не існує міри у наркотиках.
  Спорт не вирішує проблему пияцтва - це питання педагогіки та законодавчих актів. Кошти потрібно виділяти на створення клубів тверезості та підготовку фахівців собріологів.

  ВідповістиВидалити
 2. Одними лекціями і проповідями результату не досягнеш, потрібно давати ще і якусь альтернативу, особливо молоді.

  ВідповістиВидалити