субота, 7 травня 2011 р.

ЗВЕРНЕННЯ до продавців алкоголю та підприємців

Звернення! 

Відкритий лист Братства Тверезості
до продавців алкоголю та підприємців міста

    Шановні продавці, підприємці та торгівці спиртними напоями!  Звертається до вас духовенство та Братство Тверезості, яке стало на боротьбу проти згубної сили алкоголю, тютюну, наркотиків.  Ми закликаємо і вас допомогти нам! Адже саме через ваші руки, діти отримують цю «отруту»,  яка призводить в подальшому до негативних наслідків.
    Що ми можемо побачити ввечері, вийшовши прогулятись?  Купу п’яних дітей та підлітків з сигаретами в роті. І це наше покоління, наше майбутнє?  Горда українська Нація, яка колись боролась за своє життя до останнього подиху.  А тепер наш народ  гине, окутаний «путами» алкоголю, тютюну, наркотиків. Подумаймо про майбутнє ваших дітей! Адже все в наших руках: « Що посієм - те й  будемо жати »
    Напевне не треба багато розказувати, про те, який алкоголь шкідливий.  А особливо це проявляється для дитячого організму.  Ця «гидота» не лише спричиняє тяжкі захворювання,  гальмує розумовий розвиток, але й позбавляє тверезої думки.
    Алкоголь у будь-якій дозі несе в собі зло і деградацію. Бо немає ефективнішого  засобу знищити націю, ніж прищепити їй звичку до самознищення.  А українцям її прищепили Алкоголізм набуває характеру епідемії, яка поволі  вбиває наш народ.
    Існує поговірка  щодо алкоголю: "Пити чи не пити це індивідуальний вибір кожного. Хочуть люди хай п’ють". Такою ж логікою керуються і прибічники легалізації легких наркотиків: якщо люди хочуть, не треба їм заважати. Але це хибна логіка: спочатку легалізують легкі наркотики,  потім "легкі" убивства?! Так само і з алкоголем: спочатку просто не будемо боротися з пияцтвом, потім дозволимо продавати горілку дітям, а потім прищеплюватимемо "культуру пиття" з дитсадка?!
           Ні, не може так продовжуватись, потрібно рішуче діяти! Перед вами стоїть вибір: Чи продавати спиртні напої і тютюнові вироби дітям, і цим самим розповсюджувати алкоголізм серед підлітків, або ж навпаки не робити цього , і в деякій мірі припинити пияцтво серед дітей. Бо наше життя, наше майбутнє, залежить лише від нас! Не будьмо байдужими ,не закриваймо очі та вуха, бо це реальні проблеми . Потрібно докласти максимальних зусиль, аби в нас росло здорове і ТВЕРЕЗЕ покоління! Адже «Здорова нація здорове майбутнє».

1 коментар:

  1. Розумне звернення. Тільки біда у тому, що продавці алкоголю не освідомлюють, що втрачають і власних дітей.

    ВідповістиВидалити