понеділок, 21 березня 2011 р.

Хресна дорога містом Копичинці

 У неділю, 20 березня, відбулася Хресна Дорога по місту Копичинці. Незважаючи на те, що надворі було трішки холодно, усі копичинчани згуртувались - було близько 500 людей. Хід розпочався від церкви св. о. Миколая.  Були присутні священнослужителі, а саме: о. Ігор, о. Руслан, о. Любомир, о. Василь, о. Юрій, о. Ярослав, о. Юстиніан. Отець Юстиніан прибув у наше місто з метою просвітницької роботи у часі Великого Посту. Він належить Чину Братів Менших (францискани греко-католики). Від п’ятниці до неділі відбувались реколекції (розваження) над Страстями Ісуса. Отець також побував у школах, де зустрівся з молоддю і дав їм добру і щиру науку про сенс життя на землі. Початки Чину Братів Менших (ЧМБ) візантійсько – українського обряду сягають 1992 року, коли до Львова прибула спільнота ЧМБ. У 1994 році брати працювали в Тернополі на парафії Св. Петра. Монастирі Чину розташовані в Тернополі, Ужгороді, с. Сторожниця, с. Нижній Бистрий. Активними учасниками Хресної Дороги були учні обох шкіл, за що складаємо подяку директорам, що могли зорганізувати дітей для цього ходу.
Символічний хрест несли священики, братство та сестриньство, вчителі, діти, молодь, лікарі, підприємці, влада, депутати і всі бажаючі. Хід закінчився у церкві Чесного і Животворящого Хреста Господнього на Кутці. За добру організацію ходи складаємо щиру подяку о. Ігорю Середі та о. Руслану Корняту.
Атмосфера була пройнята болем страждань Ісуса. Хресна Дорога яскравим прикладом засвідчила єдність усіх парафіян міста.
Українці, брати і сестри, досить шматувати Матір на кусні м’яса! Не будьте жорстокими катами, які були у Ісуса. Україна несе свій хрест протягом довгих віків історії!
Будьмо тими Симонами Киринейцями, не перехожими, яким немає діла до страждаючого, а людьми милосердя і доброти, чеснот, яких вчить нас Ісус на Хресній дорозі.

Фото: Тризуб, bigfan

1 коментар: