четвер, 24 лютого 2011 р.

СТВОРЕННЯ БРАТСТВА ТВЕРЕЗОСТІ

Серед погожих ранків і яскравих днів,
Українська молодь встає з колін
Братство Тверезості заснували вони,
На боротьбу проти алкогольної чуми

Зараз Україна перебуває в складній ситуації: не має єдності серед українських церков, ворожнеча між парафіянами, відбувається удар і знищення алкоголем, тютюном, наркотиками та розпустою - цвіту нації - її молоді. Сьогодні в Україні близько 2 мільйонів алкоголіків – завдяки просуванню «слабоалкогольної отрути». 40% хлопців і 20% дівчат знають смак алкоголю з десятилітнього віку. У 13 років – вже 75% молоді. У 14 – не цураються спиртого 90% підлітків. Полюбляють слабоалкогольні напої та особливо пиво. Кожен п’ятий у восьмому класі вже хоч раз та напивався. Фахівці кажуть – двоє з трьох хлопців в Україні гинуть через те, що напившись, шукають пригод на свою голову. Офіційні дані констатують – майже дві третини ув’язнених здійснювали злочин саме у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння.
Саме тому нам необхідне об’єднання. Матимемо – Одну Церкву , тверезу генерацію, буде добробут, злагода і розквіт в державі. Молодь міста та духовенство м. Копичинці, створили “Братство Тверезості” не може стояти осторонь даної проблеми, яка набула масового характеру і є трагедією для Української Нації.
16 серпня 2010 р. Б. - є датою офіційного заснування “ Братства Тверезості”, яке ставить собі за мету:- вести пропаганду тверезого способу життя серед свого оточення.
- плекати високий моральний дух серед вірних.
- сприяти поширенню правдивої інформації про алкоголь, тютюн, та інші наркотики.
- виховувати молодь в дусі патріотизму.
- масово розвивати тверезницький рух.
- надавати українцям допомогу в звільненні від різних залежностей, та шкідливих звичок.

Братство опирається на давні традиції українського організованого життя (Братства Тверезості XIX- XX, протиалкогольного і протинікотинового товариства “ Відродження”) (1909-1939) на церковні норми і християнські цінності. Метою своєї діяльності ставить: боротьбу проти таких соціальних лих, як пияцтво, наркоманія, тютюнопаління, які руйнують християнську родину, українську державу, мораль і тим самим принижують людину до рівня тварини. Ми члени, Братства усвідомлюємо свою відповідальність перед Богом, українським народом, за формування фізично і морально - здорової Нації.
На Божому Суді кожного запитають, а що ти зробив для рятунку своєї Нації, ближніх від розбрату, шкідливих звичок, занепаду духовності? Визнаєш, що сидів склавши руки, дивився, як деградує Великий Український Народ, чи скажеш, що боровся, на кожному кроці не дивлячись нінащо.
Якщо не ти, то хто?Якщо не зараз, то коли?
Не будь байдужим до майбутнього своїх дітей, держави, Нації!
Ставай до боротьби вже сьогодні!

Немає коментарів:

Дописати коментар